در راستای حمایت از تشکلات کارگری پگاه انجام شد؛ تقدیر مدیرکل سازمان‌های کارگری وزارت کار از مدیرعامل صنایع شیر ایران

مدیرکل سازمان‌های کارگری کارفرمایی، وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی از مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران (پگاه)، تقدیر کرد.
اداره کل سازمان های کارگری و کارفرمایی

به گزارش جهان صنعت نیوز ، مدیرکل تشکلات کارگری وکارفرمائی، وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی و دبیرکل کانون عالی هماهنگی شوراهای اسلامی کار کشور و عضو شورای عالی کار و رئیس کانون هماهنگی شورای اسلامی کار استان اصفهان به‌همراه احمد کشوری و محمد مرجانی اعضاء هیئت مدیره کانون شوراهای اسلامی کار استان با عبداله قدوسی مدیرعامل صنایع شیر ایران دیدار کرد.

فرزاد یوسفی مدیر کل سازمان تشکلات کارگری وکارفرمائی گفت: شوراهای اسلامی کار ازتشکلات قانونی ومصوب ۳۰ دی‌ماه ۶۳ مجلس شورای اسلامی که به تائید شورای نگهبان رسیده است و درراستای پیشرفت امور در واحدهای تولیدی، صنعتی، کشاورزی و‌خدمات، طبق ضوابط تشکیل می شوند.

یوسفی با اشاره به اهمیت تشکلات کارگری در حمایت از کارگران تاکید کرد: در شرکت هایی که تشکل کارگری دارند مشکلات کارگران و تنش کارگری کمتر مشاهده می شود و هدف اداره کل سازمان های کارگری و کارفرمایی تسهیل گری در امور تشکل ها و ارتباط کارگر و کارفرما بصورت دوجانبه است .

احمدرضا معینی دبیرکل کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور و عضو شورای عالی کار هم تاکید کرد: در مجموعه‌هایی که فرهنگ تعامل و همدلی میان کارگر وکارفرما حکم‌فرما شده است، پیشرفت آن مجموعه کاملا مشهود بوده و از لحاظ اختلافات کارگر و کارفرمائی و شکایات در مراجع حل اختلاف پرونده ای طرح نشده است.

عبداله قدوسی مدیرعامل صنایع شیر ایران نیز تصریح کرد: با افزایش روحیه تعاملات بین کارکنان و تاکید ویژه به مدیران ارشد شرکت‌های گروه، در راستای حمایت از نیروی انسانی و صیانت ازکار می‌توان به اهداف والای سازمانی دست یافت.

وی افزود: با حمایت از نیروی انسانی، درشرکت‌های تابعه شاهد رشد چشم‌گیر در عملکرد شرکت‌ها، از جمله فزایش تولید و بهره‌وری و کنترل وکاهش ضایعات، بوده‌ایم.

مدیرکل تشکلات کارگری و کارفرمائی و دبیرکانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور نیز انتخاب و معرفی نماینده مدیرعامل صنایع شیر ایران در امور شوراهای اسلامی کار در راستای حمایت از تشکلات کارگری و افزایش حس همدلی میان کارگران و کارفرما را اقدامی کم نظیر توصیف کرد و افزود: این اقدام می‌تواند به‌عنوان الگویی موفق در شرکت‌ها مطرح شود.

در این دیدار از عبداله قدوسی مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران تقدیر شد. در بخشی از متن لوح تقدیر آمده است:

« با احترام مراتب سپاس وقدردانی خود را از تلاش‌ها و زحمات ارزشمند شما در حمایت ازتشکلات کارگری که همواره کارگران را در تمامی زمینه‌ها، سرمایه‌های اصلی شرکت دانسته وبا ایجاد رفاه وامنیت شغلی ازمطالبات قانونی آنها دفاع می‌کنید، اعلام می داریم. بسی شایسته است به پاس تلاش‌های ماندگار و زحمات مستمر و خستگی نا پذیر جنابعالی در راستای ارتقای همه جانبه شرکت صنایع شیر پگاه، نهایت سپاس و قدر دانی را خدمت حضرتعالی ابراز نماییم.

ضمن سپاس و قدردانی مجدد انتصاب شایسته شما از بین منتخبین نمایندگان شوراهای اسلامی کار شرکت‌های تابعه، جناب آقای محمد مرجانی را به‌عنوان نماینده مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران در رسیدگی به امور شورای اسلامی کار شرکت‌های گروه را تبریک عرض نموده، از درگاه خداوند تبارک و تعالی توفیق روز افزون و صحت و سلامتی را برای شما و خانواده محترم خواستاریم و امیدواریم در تمامی عرصه‌های زندگی موفق و سربلند باشید. لذا به رسم یاد بود و به پاس قدردانی از بذل محبت و حسن همکاری شما به عنوان فرهیخته کارفرمای نمونه کشور در حمایت از مقام کار و کارگر این لوح به حضورتان اهدا می‌گردد.

۹ بهمن ۱۳۹۹ ۲۲:۳۸
کد خبر : ۲۳۳,۴۳۲
کلیدواژه ها: پگاه،یوسفی،تقدیرنامه،شورای اسلامی،اصفهان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید